Godala

GROŠELJ BRICMAN Nina, nadomešča FALE Kristina

Učiteljica VIOLONČELA: ČAS Ana

Učitelj KONTRABASA: LAPAJNE Jani

Učenci nastopajo na javnih nastopih v Glasbeni  in Osnovni šoli ter raznih nastopih v kraju (za razna društva, potrebe občine…). Učitelji nastopajo skupaj z učenci v komornih skupinah, orkestrih in pa v profesionalnih skupinah. Da bi njihovo delo še bolje potekalo se redno udeležujejo seminarjev za učitelje v okviru šole in zasebno. Cilj učiteljev je, da bi učenci dobro spoznali in vzljubili glasbo in inštrumente. Ogledalo učitelja je zadovoljen in vesel učenec. Učencev, ki  radi obiskujejo orkestre in komorne skupine tudi po končanem glasbenem izobraževanju ni malo. Na njih smo posebej ponosni in hvaležni, da pomagajo mlajšim generacijam. Nekatere je glasba osvojila in nadaljujejo glasbeno šolanje v srednji šoli ali konzervatoriju.